Nasıl Çalışır?

Kullanıcı

Sokak Hayvanını Uzaktan Sahiplenmek İsteyen Kullanıcı

Kullanıcı uzaktan sahiplenmeye karar vererek seçeceği sokak hayvanının ihtiyaçlarının, belirleyeceği süre boyunca temin edilmesini sağlamak için Empati Derneği destek sayfasına yönlendirilir. Seçilen sokak hayvanı temsilidir. Tüm patiler bu destekten nasiplenir. Destek ne kadar çok çoğaltılırsa, o kadar çok sokak hayvanımıza düzenli mama temin edilebilir.


Sahipleneceğin sokak hayvanını anasayfamızda bulunan listeden seç


 


Seçtiğin sokak hayvanının ihtiyaçlarını ne kadar süre karşılayabileceğini belirle


 


Yönlendirildiğin bağış sayfasında işlemini güvenle tamamla


 


Tebrikler! Senin de artık bir dostun var, çevreni haberdar et


 

Kurum / İnsiyatif / Topluluk

Mahallesindeki Sokak Hayvanlarının Refahı İçin Çalışanlar

Pilot çalışma olarak Empati Derneği'nin faaliyet gösterdiği Kınalıada seçilmiştir. Test süreci tamamlandıktan sonra yerelinde sokak hayvanlarının refahı için çalışan kurumlara/insiyatiflere/topluluklara da başvuru imkanı verilecektir.


Mahallenizde yaptığınız çalışmaları ve ihtiyaçlarınızı anlatan formu doldurarak iletişim bilgilerini bizimle paylaşBaşvuru en kısa sürede değerlendirilecek. Olumlu sonuçlandığında sana gönderilecek olan sözleşmeyi imzalaSenin için oluşturulacak sayfaya sokak hayvanlarınızın fotoğraflarını yükle ve bilgilerini girDaha çok destek alabilmek için sayfanı farklı mecralarda duyur, mümkün olduğunca çok kişiyle paylaş